Razem tworzymy
Przyszłość

O nas

Zarząd

 

Grzegorz Kołodziejek

Prezes Zarządu

Grzegorz Kołodziejek powołany do składu Zarządu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” w dniu 16 marca 2016 r. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze planowania i realizacji inwestycji oraz zarządzania nieruchomościami. Zatrudniany był na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w pracowniach projektowych, przedsiębiorstwach budowlanych i instytucjach finansowych m.in. w PKO Banku Polskim S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Fortis Bank S.A., Cz.P.B.P. Przemysłówka S.A. i inne. Uczestniczył w projektach rozwojowych i optymalizacyjnych zakończonych sukcesami. Sprawował w nich nadzór nad realizacją i koordynacją prac.
Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, studiował na Wydziale Architektury.

Jan Paweł Kamas

Wiceprezes Zarządu

Jan Paweł Kamas powołany do składu Zarządu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A. w dniu 9 marca 2016 r., funkcję Wiceprezesa Zarządu pełni od dnia 16 marca 2016 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej zajmował się zarządzaniem nieruchomościami handlowymi i biurowymi, zarządzaniem umowami najmu, przejmowaniem nieruchomości i uruchamianiem działalności operacyjnej w nowych obiektach komercyjnych, a także brał udział w audytach nieruchomości, procesach due diligence. Przez ostatnie lata pracował w międzynarodowych firmach m.in. w Jones Lang LaSalle Sp. z o.o., GE Real Estate Poland Sp. z o.o., DTZ Polska Sp. z o.o.
Jan Paweł Kamas jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) – niezależnej, międzynarodowej organizacji promującej utrzymywanie najwyższych standardów w sektorze nieruchomości i budownictwa. Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii, a także studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.