Sale konferencyjne

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” oferuje najemcom unikalny zespół powierzchni konferencyjno-eventowych z zapleczem recepcyjnym. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Urządzone są w wyjątkowo prestiżowym i reprezentacyjnym stylu, co pozwala na organizację spotkań i wydarzeń w wysokim standardzie. Zróżnicowana wielkość sal i przystępne ceny to nasz dodatkowy atut.

Prestiżowa lokalizacja u zbiegu Alei Jerozolimskich i Nowego Światu, bliskość I i II linii metra, bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami miasta, sąsiedztwo najważniejszych instytucji państwowych i kulturalnych powoduje, że oferowany kompleks przestrzeni konferencyjno-eventowych spełnia oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

NAZWAUSTAWIENIEWYMIARY
TeatrUBoard roomBankiet stojącyPowierzchnia (m2)Szerokość (m)DługośćWysokość (m)
Sala kinowa130200150,311,014,03,9
Sala A100124,17,3173,9
Sala A1121620,24,44,63,9
Sala A2121620,24,44,63,9
Sala B40328,07,311,13,9
Sala B1163240,04,68,73,9
Foyer4040100121,84,626,53,9